Zdarec, dne 2.5.2015 se konal 6. ročník cyklistického orientačního závodu v okolí Pecky pod názvem „Bloudění Podkrkonoším“. Byly stanoveny kategorie (DD – žena, žena   DM – žena, muž   MM – muž, muž   Master – dvojice v součtu 99 let a více), celkem startovalo 81 dvojic. Přihlášená dvojice našich bikerů v časovém limitu 6 hodin  hledala společně v terénu kontroly označené v mapě, kterou jsme obdrželi den předem pro nastudování. Kontroly měly různé bodové ohodnocení, pro které jsme si zajeli hned po intervalovém startu.

Za náš tým se závodu zúčastnilo pět dvoučlenných hlídek s těmito výsledky:

Kategorie DM – smíšená dvojice (celkem 40 hlídek) :
Radek Sušír a Karol Bergerová     – 5 místo (750 bodů)
Jan Karban a Denisa Vodičková    – 10 místo (650bodů)

Kategorie MM – muži (celkem 21 hlídek):
Břetislav Bican a Karel Erben     – 2 místo (792 bodů)
Tomáš Kožíšek a Petr Jalový      – 8 místo (630 bodů)
Jiří Hlavatý a Lukáš Dubenecký   – 9 místo (610 bodů)

Bližší informace:

O závodu


http://bloudenipodkrkonosim.cz/vysledky-2015
Co dodat? Skvěle připravený závod, za což je organizátorům třeba složit poklonu, super počasí, krásná příroda a úspěch našeho týmu. Z debaty, která následovala v našich řadách vyplynulo , že závod s podobným zaměřením by Prasklej řetěz mohl zorganizovat např. po letních prázdninách. Takže bikeři, náměty a připomínky zasílejte na na náš e-mail prasklejretez@gmail.com

Breta

HTML galerie Zonerama
Bloudění 2015